Seria IT to strategiczny produkt firmy, dzięki któremu marka Impulse Fitness zdobyła uznanie na świecie oraz osiągnęła sukces komercyjny. Seria IT o sprawdzone rozwiązania poparte wieloletnim doświadczeniem w produkcji sprzętu.
Szeroka oferta.
Bardzo szeroka gama urządzeń sukcesywnie rozwijana przez producenta jest rzadko spotykana u konkurencji. Do dyspozycji klientów jest ponad 50 urządzeń na wszystkie partie mięśniowe dodatkowo z możliwością wyboru dwóch wielkości obciążenia stosu oraz dwóch konfiguracji osłon z plexi. Do urządzeń można zamówić dodatkowo elektroniczny licznik powtórzeń zwiększający wygodę użytkowników w klubie.
Jakość.
Dbałość o wykończenie oraz dobór materiałów min. jakość spawów, podwójna proszkowa warstwa lakieru, amerykańskie linki do stosów ExerFlex Pro® to tylko niektóre z zalet stanowiących o najwyższej jakości Serii IT.
Wysoka funkcjonalność.
Prosta w kształcie, czytelna linia urządzeń bez zbędnych zdobników to więcej przestrzeni dla Twoich klientów. Wybrane urządzenia zaprojektowane są jako 2 w 1, co dodatkowo pozwala zaoszczędzić zarówno miejsce w klubie jak i pieniądze.
Cena.
Marka Impulse Fitness to najkorzystniejszy współczynnik jakość/cena na rynku. Nie wierzysz zapraszamy do kontaktu.

Filtruj