Dlaczego warto?

DLACZEGO WARTO?

NOWE W CENIE UŻYWANYCH. CZY TO MOŻLIWE ?

Ze względu ograniczonego budżetu często jedynym wyborem dla wielu przedsiębiorców wydaje się zakup sprzętu używanego. Pozornie tańsze rozwiązanie okazuje się tańsze jedynie w momencie zakupu, a pierwsze usterki czy przyspieszone wymiany zużytych części eksploatacyjnych niemile zaskakują nowych właścicieli już w kolejnym miesiącu.Podobnie jak na rynku samochodów używanych również zakup używanego sprzętu fitness wiąże się z ryzykiem. Pamiętajmy, że zakup nie jest do celów prywatnych. Sprzęt jest aktywem w firmie, które ma ciężko pracować aby zarabiać na siebie i inwestora. Chętnie przedstawimy kalkulację porównawczą opłacalności naszej oferty do zakupu maszyn używanych z innego źródła.

Zapraszamy do kontaktu.

 

WSPARCIE OD A DO Z.
PROJEKTUJEMY, DORADZAMY, SZKOLIMY

Zależy nam na sukcesie ekonomicznym naszych klientów. Decydując się na współpracę z nami poza doborem sprzętu, pomożemy również w kwestii aranżacji pomieszczeń, rozstawienia sprzętu, podziałem na strefy. W swoich szeregach mamy również architekta oraz projektanta wnętrz, pomożemy dobrać kolorystykę rodzaj podłogi, oświetlenia. Możemy przygotować wizualizację pomieszczenia z symulacją rozstawienia poszczególnych urządzeń. Współpracujemy z dostawcami szafek ubraniowych, systemów kontroli wejścia, aplikacji komputerowych do obsługi klientów a nawet firmą remontowo-budowlaną.

 

 

NAJLEPSZY STOSUNEK JAKOŚĆ / CENA

W dzisiejszych czasach ostrej konkurencji każda zaoszczędzona złotówka może stanowić o sukcesie przedsięwzięcia jakim jest prowadzenie klubu fitness. Wiemy to doskonale dlatego proponujemy Państwu urządzenia dopasowane do Waszych potrzeb. Jakość i niezawodność idzie w parze z rozsądnie skalkulowaną ceną zakupu i późniejszej obsługi serwisowej.

 

 

KUP WSZYSTKO W JEDNYM MIEJSCU – AKCESORIA FITNESS

Kompleksowo wyposażymy każdą placówkę w sprzęt siłowy oraz kardio. Decydując się na współprace z nami dostarczymy również potrzebne akcesoria sali fitness, siłowni oraz strefy funkcjonalnej czy cross w najlepszych cenach!

 

IMPULSE FITNESS – MARKA GODNA ZAUFANIA

Impulse Health Tech Co. Ltd. jest wiodącym producentem  sprzętu fitness na świecie.
Impulse Fitness to ponad 38 lat doświadczenia w produkcji sprzętu siłowego i kardio, oraz ponad 20  lat działalności w systemie OEM jako poddostawca sprzętu  dla wiodących światowych marek fitness.
Centrum badawczo-rozwojowe Impulse Fitness to ponad 40 wysoko wykwalifikowanych inżynierów, którzy nieustanie pracują nad ulepszaniem dotychczasowych rozwiązań .
Impulse Fitness posiada certyfikację: ISO9001: 2000 , ISO14001 , ISO10015 i certyfikat OHSAS 18001.

Udostępnij ten wpis

Dodaj komentarz